KONSULTUOJAME NEMOKAMAI!!! SKAMBINKITE

Atliekame lauko trinkelių generalinio valymo paslaugas, naudojant specialias šveitimo mašinas, aukšto slėgio įrangą ir cheminius valiklius. Esant poreikiui, po valymo darbų, trinkelių tarpus užpildome granito skaldos atsijomis. Užpildžius tarpus granito skaldos atsijomis ženkliai sumažėja tikimybė, kad tarpuose pradės augti žolė ar samanos.

Apie mūsų trinkelių valymą:

Trinkelių valymui naudojamės aukšto slėgio vandens įrenginiais bei kitomis profesionaliomis valymo priemonėmis. Išpurškiamas vanduo turi pakankamai jėgos, kad nuvalyti didžiausią dalį nešvarumų nenaudojant cheminių priemonių. Gyliai įsiskverbusiems nešvarumams papildomai panaudojamos šepetys ir chemija. Geriausiai paviršius valyti po žiemos, kad visą šiltą metų dalį jie galėtų spindėti. Tam, kad tai padaryti, sklype turi būti vandens šaltinis ir elektra.Po paviršių valymo geriausia panaudoti papildomą paviršiaus apsaugą, impregnavimą kuri stabdo tepalų, purvo ir t. t. skverbimą.
Nuo trinkelių nuvalomos riebalų, tepalo dėmės. Taip pat pašalinamos purvo žymės. Nuvalomos samanos, kerpės. Išvalomi trinkelių tarpai.

Uždaryti meniu
Skambinkite